Zespół Szkół nr 2 im. gen. J. Bema w Milanówku1

23 września odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Frekwencja wyborów wyniosła 70,44%.
W skład Samorządu weszli :
Beata Rogozińska – przewodniczący szkoły
Kacper Kubacki – zastępca przewodniczącego
Dawid Szperalski – zastępca przewodniczącego
Adrian Wołowski  – skarbnik
Karolina Chacińska – protokolant
Jakub Matyjaszek - media
Gratulujemy !!!
 
Klasy 3 top i 3 tsp włączyły się w akcje "Sprzątamy dla Polski". Efekty naszej pracy są widoczne w najbliższej okolicy szkoły.
 
 
 
 
 
 

I rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2023/24. 😀W naszych progach przywitaliśmy uczniów ośmiu klas pierwszych, jak również nowych nauczycieli. 👨‍🏫🧑‍🏫👩🏼‍🏫 W tym roku Bem ma także nową kadrę kierowniczą, panią dyrektor Katarzynę Reczulską oraz panie wicedyrektor Annę Pańczyk i Monikę Sobiech. Wszystkim życzymy wytrwałości, motywacji do pracy i wielu sukcesów. Powodzenia! 🍀🍀