Dnia 14.11.2022 r. w Grodzisku Mazowieckim odbyły się międzyszkolne zawody sportowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
Reprezentanci naszej szkoły mogą zaliczyć swój występ do bardzo udanych, ponieważ rywalizacja zarówno dla dziewcząt jak i chłopców zakończyła się zdobyciem drugiego miejsca.
Drużyna dziewcząt w składzie:
Gabriela Swandzikowska,
Julia Zdanowicz,
Dominika Buczyńska.
Drużyna chłopców w składzie:
Michał Grzelikowski,
Konrad Grzeszyk,
Dominik Nowak.
Gratulujemy zdobycia srebrnych medali i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. 😃👏🏓🥈🥈
 
 
 
 

W dniach 10-11 listopada nasz uczeń klasy 4ts Cyprian Świderski oraz jego towarzysz „Ori”wywalczyli złoty medal i zostali jednocześnie Mistrzami Europy w bikejoringu. Zawodnikowi tej pięknej i bardzo wymagającej dyscypliny gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów. 🥇💪🏼

 

Dnia 13.10 odbyły się jedne z rozgrywek sportowych dla Szkół ponadpodstawowych. Mimo wielkiej woli walki zajęliśmy wysokie 3 miejsce.
Wszystkim zawodnikom godnie reprezentującym naszą Szkołę gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. ⚽️🥉
 
Dnia 19.10.2022 roku w nowej hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim odbyły się zawody w Szachy. Reprezentanci naszej szkoły zajęli po emocjonujących partiach wysokie 3 miejsce.
Drużynę reprezentowali : Marcelina Wernik, Oskar Wierzbicki , Wiktor Knotek, Bartosz Górzny oraz Eryk Godlewski. Wszystkim biorącym udział zawodnikom gratulujemy wyniku i życzymy wielu sportowych sukcesów. ♟️⚪️⚫️🥉
 
 

28 maja 2018 r. odbyły się XX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grodziskiego Dzieci i Młodzieży w Biegach. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Ewelina Donadt, Karolina Kozłowska, Aleksandra Mirgos, Weronika Kowalczyk, Agata Jasińska, Mikołaj Wojtczak, Rafał Kocz, Patryk Wiśniewski, Patryk Patynowski, Kacper Grabowski, Kacper Szkaradowski i Marcin Staszczyński. Drużynowo zajęliśmy II miejsce. Dziewczęta zajęły całe podium rywalizując w swojej kategorii wiekowej. Złoty medal zdobył Mikołaj Wojtczak a srebrny Agata Jasińska.