Zespół Szkół nr 2 w Milanówku przystępuje do realizacji Projektu Edukacyjnego - Onkoakademia kluczem do zdrowia. 
Miło mi poinformować, że nasza placówka jako jedna z 30 szkół na terenie województwa mazowieckiego włącza się do realizacji Projektu Edukacyjnego - Onkoakademia kluczem do zdrowia. 
Świadomi ważności prowadzenia działań profilaktycznych w zakresie schorzeń nowotworowych na terenie szkoły już dziś zachęcamy Was Drodzy Uczniowie do udziału w Projekcie, który będzie realizowany w naszej szkole w październiku 2023r. Szczegółowe informacje dotyczące zasad udziału w projekcie, formach jego realizacji , realizatorach i dofinansowaniu znajdziecie  w dołączonych załącznikach.
W projekcie weźmie udział 100 uczniów naszej szkoły. 
Chętne klasy zgłaszają się do koordynatora projektu w szkole. 
 
Zachęcam do udziału i do zapoznania się z informacjami w załącznikach 
 
Szkolny koordynator programu Iwona Kubica