Zespół Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema
Badania lekarskie

Uwaga!


uczniowie przyjęci do Technikum w zawodzie technik informatyk, technik ekonomista i technik obsługi turystycznej zamieszkali na terenie powiatu grodziskiego i pruszkowskiego.
Na badania lekarskie (lekarza medycyny pracy), zgłaszamy się do Przychodni „MEDICOR” w Warszawie ul. Czerniakowska 106/124, po wcześniejszym zapisaniu telefonicznym, w terminie od 28-07-2014 r. Nr telefonu przychodni: 22 627-11-00.
Natomiast uczniowie zamieszkali na terenie powiatu żyrardowskiego zgłaszają się
do przychodni „ESKULAP” w Żyrardowie, ul. POW 5, tel. 46 854-21-88,
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Skierowania do lekarza odbieramy w sekretariacie szkoły.

Festiwal piosenki rosyjskiej

"Festiwal Piosenki Rosyjskiej"


            25-go marca w Pruszkowie odbył się kolejny festiwal "Piosenki Rosyjskiej". Naszą szkołę reprezentowały Marzena Brodowicz z klasy II TE i Gabriela Kwapich z klasy I TE.


Debata na temat bezpieczeństwa

Debata na temat bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo to stan, o który musimy dbać. Świadomi, aktywni, bezpieczni.

            28 kwietnia w Międzyborowie nauczyciele oraz uczniowie z Bema uczestniczyli w debacie na temat bezpieczeństwa. W debacie brali udział m.in. dyrektor Z.S. Dariusz Grabowski; Katarzyna Zych przedstawicielka policji; Krystyna Mucha z Kuratorium Oświaty; Grażyna Rymarczyk z Centrum Pomocy Rodzinie; Lidia Abramczyk ze Starostwa Powiatowego oraz rodzice, nauczyciele i uczniowie lokalnych szkół. Pani Krystyna Mucha zwróciła uwagę na istotną rolę uczniów w dbaniu o bezpieczeństwo. To oni wspólnie z rodzicami oraz nauczycielami są odpowiedzialni za sytuację w szkołach.


Zakończenie rokuszkolnego 2013/2014

Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014.


            27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Jest to zarazem podniosła i radosna uroczystość, którą rozpoczęło wprowadzenie pocztu sztandarowego i wspólne odśpiewanie hymnu narodowego. Pani dyrektor Agnieszka Zegarłowicz w swoim wystąpieniu podsumowała mijający rok, zwracając uwagę na to, jak wiele wspólnych inicjatyw udało się przez ostatnich 10 miesięcy zrealizować. Między innymi były to takie wydarzenia jak: wspólne sadzenie krokusów na terenie wokół szkoły, kolejna edycja TWÓRCZEJ NOCY, szkolne jasełka, powiatowe konkursy (ortograficzny, fotograficzny, ekologiczny), BIEG KROKUSA, itp. Po wypowiedzi Pani Dyrektor mogliśmy obejrzeć przygotowaną przez uczniów prezentację ilustrującą te działania.Kliknij więcej aby zobaczyć cały opis


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ankieta
ankieta

...

...

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?