Zespół Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema
Nawigacja
III Bieg Krokusa

III Bieg Krokusa za nami


            13 października 2014r. w Zespole Szkół nr 2 im. gen. J. Bema przy ul. Wójtowskiej 3 odbył się III Bieg Krokusa.
„I was on cloud nine” mawiają wniebowzięci Anglicy. Kiedy zobaczyliśmy grupę pełnych energii biegaczy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Milanówku, poczuliśmy angielskie emocje. Roześmiane, ale skoncentrowane twarze, uśmiech po dotarciu do mety. Nie byłoby takich emocji, gdyby nie zaangażowanie pani Daminiki Kazimierczak - założycielki Klubu Małego Biegacza.
Kliknij więcej aby zobaczyć cały opis


Bieg City Trail

City Trail Bieg na 5 kilometrów w niedzielę 12 października 2014


          Przypominamy o cyklu biegów w Lesie Młocińskim. Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do uczestnictwa w biegu bezpłatnie. Wystarczy wysłanie maila z danymi na adres organizatorów, którzy gościli w naszej szkole podczas wiosennego Biegu Krokusa. Osoby zainteresowane biegiem znajdą informacje na oficjalnej stronie www.CityTrail.pl. Pozdrawiamy i zachęcamy do biegania uczniów i rodziców.
         Trasa biegu została zaznaczona na dołączonej mapce.

III Bieg Krokusa w ZSBEM

III BIEG KROKUSA
poniedziałek 13 października 2014 r. godz. 13.00Babie Lato

Rajd Babie Lato 2014 oraz wizyta w galerii meksykańskich rzeźb Juana Soriano


            Sobotnia wizyta uczniów naszej szkoły w galerii rzeżb Juana Soriano na Kazimierówce oraz ciekawa trasa rowerowa szlakiem Józefa Chełmońskiego zaskoczyła nas wszystkich. Nie spodziewaliśmy się, że zaledwie kilka kilometrów od naszej szkoły jest tak unikatowa kolekcja meksykańskich form. Gościnność i przychylność pana Marka Kellera pokazała, że sztuka może być dostępna dla wszystkich. Wejście do parku nic nie kosztuje, co powinno dodatkowo zmotywować młodych turystów do wizyty jeszcze tej jesieni. Długość rajdu nie była dla naszych uczniów dużym wyzwaniem. Większość z uczniów uczestniczyło w nim w przeszłości.
            Trasa wybrana przez prof. Alicję Andrzejewską pozwoliła nam miło spędzić sobotni dzień, poznać się w okolicznościach ciekawszych niż mury szkolne.
            Bardzo serdecznie dziękujemy ciepłej, chętnej do współpracy młodzieży. Czekamy na wasze propozycje tras, które wspólnie możemy przejechać.Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło