Zespół Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema
Nawigacja
Babie Lato

Rajd Babie Lato 2014 oraz wizyta w galerii meksykańskich rzeźb Juana Soriano


            Sobotnia wizyta uczniów naszej szkoły w galerii rzeżb Juana Soriano na Kazimierówce oraz ciekawa trasa rowerowa szlakiem Józefa Chełmońskiego zaskoczyła nas wszystkich. Nie spodziewaliśmy się, że zaledwie kilka kilometrów od naszej szkoły jest tak unikatowa kolekcja meksykańskich form. Gościnność i przychylność pana Marka Kellera pokazała, że sztuka może być dostępna dla wszystkich. Wejście do parku nic nie kosztuje, co powinno dodatkowo zmotywować młodych turystów do wizyty jeszcze tej jesieni. Długość rajdu nie była dla naszych uczniów dużym wyzwaniem. Większość z uczniów uczestniczyło w nim w przeszłości.
            Trasa wybrana przez prof. Alicję Andrzejewską pozwoliła nam miło spędzić sobotni dzień, poznać się w okolicznościach ciekawszych niż mury szkolne.
            Bardzo serdecznie dziękujemy ciepłej, chętnej do współpracy młodzieży. Czekamy na wasze propozycje tras, które wspólnie możemy przejechać.egzamin j. polski 2014/2015

Tematy na egzamin wewnętrzny z języka polskiego dla Technikum na rok szkolny 2014/2015.

przetarg

Przetarg - termomodernizacja stropodachu


           Milanówek: Termomodernizacja stropodachu budynku z szatnią i salami dydaktycznymi oraz docieplenie części elewacji obiektu Zespołu Szkół Nr 2 w Milanówku.

Zawiadomienie o wyborze oferty1. Zawiadomienie o wyborze oferty strona 1


2. Zawiadomienie o wyborze oferty strona 2

Kliknij więcej aby zobaczyć cały opis


rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Uwaga!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
odbędzie się 1.09.2014 r. /poniedziałek/
o godz. 9.00

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło