To duża radość, że mogłam wziąć udział w zorganizowanym 18 lat po maturze spotkaniu klasy IV D liceum ekonomicznego, której miałam przyjemność być wychowawcą. Spotkaliśmy się 17 marca 2018 roku. Miło mi, że z tak wieloma uczniami – niegdyś moimi wychowankami, a dziś już dorosłymi ludźmi – mogłam odnowić kontakty, tym razem na mniej oficjalnej płaszczyźnie.
Jestem dumna, że dobrze skończyli studia i pracują – niektórzy w wielkich firmach, bankach, korporacjach, inni w instytucjach użyteczności publicznej (np. w sądach), jeszcze inni prowadzą własną działalność gospodarczą. Doskonale sobie radzą nie tylko w życiu zawodowym, lecz także prywatnie – założyli rodziny, są dumnymi rodzicami, którzy z zapałem opowiadają o pierwszych sukcesach własnychdzieci. To bardzo przyjemne uczucie dla nauczyciela widzieć, jak jego wychowankowie i uczniowie się rozwijają i osiągają kolejne sukcesy w dorosłym życiu.
Serdecznie wszystkim Państwu gratuluję!

                                                                                                                 Wychowawca Elżbieta Łachnik

 

Back to top